Nasze wartości

Romaboutique jest sklepem rodzinnym, i tak jak w życiu w biznesie kierujemy się określonymi wartościami. Ważne jest dla nas, aby spełniać swoje wymogi bo pozwala nam to na zapewnienie Wam, jak najlepszej jakości usług i produktów.
Oto główne z nich:

Tworzymy nową jakość

Chcąc zapewnić najwyższą jakość produktów używamy tylko materiałów najwyższej jakości z Polski i Litwy, nie znajdziecie u nas chińskiego i indyjskiego lnu, który pozostawia wiele do życzenia.

Len najwyższej jakości

Wrażenie i estetyka są bardzo ważne

Sami często zwracamy uwagę na to, w jaki sposób podany jest produkt nam jako klientom i często widzimy pewne braki, które nie są znaczące, ale jednak są miłym dodatkiem. Z tego powodu wszystkie nasze produkty wysyłamy zapakowane w ozdobne opakowania dzięki czemu są od razu gotowe do wręczenia na prezent lub po prostu zapewnią dodatkowe doznania estetyczne.

Wszystkie produkty wysyłamy w opakowaniach prezentowych

Klient stoi na pierwszym miejscu

To my tworzymy produkty, ale to Wy jesteście najważniejszym ogniwem w całym łańcuchu. Wiemy, że nie zawsze uda Wam się sprawdzić, czy dany produkt będzie się podobał (np. kupując na prezent) w ciągu 2 tygodni, z tego powodu udostępniamy możliwość zwrotu produktów do 30 dni od otrzymania przesyłki.

Nie myli się tylko ten kto nic nie robi

Tworząc nasze produkty chcemy pokazać, że można tworzyć biznes, który zapewni klientom unikalne doświadczenie od momentu przeglądania ofert, przez wysyłkę i obsługę, aż po ewentualne reklamacje.

Chcemy doskonalić swoje produkty i usługi, jeśli macie więc jakiekolwiek uwagi co do któregokolwiek elementu będziemy bardzo wdzięczni za przesłanie informacji poprzez formularz kontaktowy.